FORUM POLSKICH BONSAISTÓW
http://www.bonsaiforum.pl/

Spotkanie u Darka Zająca I
http://www.bonsaiforum.pl/spotkanie-u-darka-zajaca-i-t14142.html
Strona 1 z 1

Autor:  Maciek Krawczyk [ 25 sie 2008, 23:26 ]
Tytuł:  Spotkanie u Darka Zająca I

Wprawdzie z "małym" opóźnieniem, ale wstawiam relację ze spotkania u Darka Zająca jakie miało miejsce 29 czerwca 2008 roku.

29 Czerwca 2008 roku miało miejsce spotkanie Łódzkiej Grupy Bonsai u Darka Zająca, na które został zaproszony pan Włodzimierz Pietraszko. Na spotkanie stawiła sie większość "łódzkich" entuzjastów tej sztuki.
Osobiście uważam, że były to jak dotąd najlepsze warsztaty w jakich miałem okazję uczestniczyć i sądzę, że nie jestem osamotniony w tym poglądzie. Spotkanie jak najbardziej udane. Wszystko odgrywało sie na działce Darka, położonej w szczerym lesie, a więc otoczenie tym bardziej sprzyjało pracy. Wszyscy zjechali się około godziny 10 rano i za sprawą pana Włodka od razu przystąpiliśmy do pracy. Częściowe jej efekty prezentuje na zdjęciach.
Warsztaty z panem Pietraszko to niewątpliwie osobliwe przeżycie i wręcz lawina informacji jakimi zostaje się zasypanym. Tym razem było tak samo, masa cennych porad i wskazówek, nowe spojrzenie na drzewo i rzec możne pewne oświecenie. Długo by pisać więc ograniczę się do enigmatycznego stwierdzenia: ten kto był to wie, a kto nie był niech żałuje i czeka na następne, a przez te 11 godzin pracy ( :!: ) działo się sporo. Pozostaje jedynie niedosyt ze względu, że to już po a nie przed ;-) Prezentuje jedynie 5 roślin, bo większość wcześniej uciekła.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Autor:  daniel j [ 29 sie 2008, 19:31 ]
Tytuł: 

a ja robilem cisa i pomagalo mi pare tyskich i sie zmeczylem z lekka dobze ze p. Wlodek mnie odwiedzil przy tym cisie bo bym zasna :P

Strona 1 z 1 Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/