• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JAłOWIEC KOLEGI
#1
Witam.
Chciałbym poznać opinie na temat jałowca którego uformował mój kolega.Szkoda ze nie ma zdjęcia jak wyglądał przed formowaniem.Tak w skrócie to był pień pozostałościami po gałęziach na jin-y i jedna gałąź ok 120 cm na końcu zieleń.Widać na zdjęciu jak ją obkręcił.Sorry za tło.
[Obrazek: 4755_DSC00414_2.jpg]
Adam Kisieliński
tel.506-237-804
  Odpowiedz
#2
wygiecie jest tlusto przesadzone, taki perfidny waz wyglada malo estetycznie i o ile mnie oczy nie myla to rafii brakuje. Ulozenie korony tez mi nie pasuje, jest zbyt rozlazla, polecam troche skrocic snejka i skompaktowac korone. Heh a kolega sam nie mogl do forum dolaczyc i osobiscie zapostowac? ;P
  Odpowiedz
#3
Ups.jakby tu Marku odnieść się do Twojego posta.Może od końca.kolega nie jest zalogowany na forum bo do tego potrzebny jest i komputer i internet.Idźmy dalej z tym wężem to masz racje że bardzo się w oczy rzuca ale jak napisałem szkoda że nie zrobił zdjęcia przed formowaniem to na pewno inaczej byś spojrzał na roślinę no rafii nie ma do końca ale widocznie uznał że w końcowej partii wyginanej gałęzi nie potrzeba.Korona rzadka ale to dopiero pierwsze formowanie i miał do dyspozycji jedną gałąź.
Adam Kisieliński
tel.506-237-804
  Odpowiedz
#4
gai-jin napisał(a):o ile mnie oczy nie myla to rafii brakuje.
Giecie jest takie jak autor tego drzewa chcial zrobic, raczej ta głowna gałąź nie pękła, wiec dlaczego wedlug Ciebie brakuje rafii?
Co do samego drzewa: a jakby bardziej wykrecic tą galaz i zeby bylo widac ze to pien, a nie jeakis przypadkowy luk z ktorego nagle wychodza galazki?Smile
  Odpowiedz
#5
Zieleń jest zdecydowanie za wysoko, postaraj się odciągami ją maxymalnie zniżać lub dołożyć parę drutów i zaplanować inny kierunek tej gałęzi.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości