• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Festiwal Bonsai Wojsławice - 20 lat bonsai w Polsce
#27
Cześć

Mam dużo pracy w prowadzonym przeze mnie projekcie, tak więc mam mało czasu na pisanie na forum. Zacznę najpierw od spraw porządkowych.

Włodku
Michała Golebiowskiego poznałem tylko przez internet, lubił czytać moją pisaninę o bonsai na forum Reidojo - tak mi się przynajmniej wydaje. Stanął w swoim rozumieniu w mojej obronie. Ja napisałem do niego na priva i on usunął treść swoich postów, bo samych postów nie mógł usunąć - Admin zablokował mu wczoraj tą funkcję, ciekawe dlaczego. Już puste posty usunął Kol. Bolas. W każdym razie ja poprosiłem Michała żeby usunął swoje posty, bo ich ton i treść są nie na miejscu i powodują, że przechodzi na ciemną stronę mocy, na stronę brutalnego trollingu i hejtu, którym od wielu lat przy każdej mojej wypowiedzi na tym forum PAB, posługiwali się Twoi Włodku uczniowie i inni zaprzyjaźnieni z Tobą ludzie, aby mnie i moje wypowiedzi wyśmiać i poniżyć. I przyznam z przykrością, że nigdy nie było na ten złośliwy i prześmiewczy hejt negatywnej reakcji ani Twojej ani Admina a Moderatorzy to się nawet dołączali do tego procederu. Wiesz dobrze o czym piszę: sekta Nobu i jeszcze o wiele gorsze, a jeden post był tak obrzydliwy, że nie daruję do końca moich dni, nawet jak będę już staruszkiem chodzącym o lasce to jak spotkam tego gościa to przywalę w ten głupi łeb tą swoją lagą. Także gdybyś lata temu przy pierwszym takim hejtowskim poście jakiegoś młodziaka napisał, że znasz się z Tadkiem od prawie 20 lat i nawet jak ostro z nim dyskutujesz na forum, to "wara Wam od tego", to na pewno nasze relacje byłyby inne niż były.
Wracając do meritum to ja załatwiłem Twoją sprawę z Michałem, a teraz załatwię sprawy z kolegami z PAB.
Do Przemka Radomyskiego -
wiesz, połowa mojej rodziny czyli cała rodzina ze strony ojca mieszka w Siedlcach i w siedleckiem i są to bardzo mili i grzeczni ludzie i ja myślałem, że wszyscy z tamtych stron są tacy. Lecz myliłem się, bo Ty człowieku nie znasz słowa "przepraszam" - piszę oczywiście w kontekście "nie obejrzałem filmu z Manghhi pomyliłem się, przepraszam"

Do Silvera
Udzielasz się i piszesz na forum PAB od 3 lat, czytałem Twoje wypowiedzi i myślałem sobie, że to całkiem rozsądny młody bonsaista się wypowiada. Ale jak zobaczyłem te Twoje dwa ostatnie humorystyczne dla Ciebie ale dla mnie złośliwe posty, to chciałem Ci napisać: "w bonsai jesteś jeszcze cieniutki i jeżeli chcesz się przypodobać swojemu Nauczycielowi to zamiast pisać takie rzeczy to lepiej spróbuj zrobić sam jakieś dobre drzewo i postaw przed Włodkiem, na pewno to będzie bardziej się podobało, niż te bzdury co wypisujesz".
Ale jak zobaczyłem na Twoim profilu, że masz już 51 lat to Ci piszę:
"Wstydź się Pan, Panie Krzysztofie".

To tyle spraw porządkowych, postaram się jeszcze dzisiaj wrócić do merytorycznych tematów.

Tadek Bednarczyk
  Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości