Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 

Dyskusja...
Autor Wiadomość

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 13:34 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Bolesław Wujczyk
Witam troszke dotknela mnie arogancja coponiektorych uzytkownikow forum ale nie tak bardzo jak PASYWNOSC pozostałych. Oto tekst napisany wczoraj do mnie przez Łukasza Grochowskiego ( lukas_gr ) odnosnie dyskusji na FORUM KAMCIA

Łukasz - lukas_gr (18-07-2007 21:11)
czesc, postanowilem nie pisac juz w temacie o sabamiki na forum bo wyjdzie z tego klutnia podobna do tej o klubach, a to raczej bez sensu, ale chcialem odpowiedziec na Twoje posty do tego tematu. Pozostaje mi tylko powiedziec ze jest mi przykro z powodu tego co napisales. Nie znasz mnie, nie wiesz nawet kim jestem, nie znasz mojej wiedzy i co wazniesze moich drzew a piszesz o mnie na forum. Chcial bym zebys wiedziedzial, ze nie uwazam p.Pietraszko za autorytet w dziedzinie bonsai a jedynie za kogos kto duzo na ten temat wie, jest to jego pasja i zawodem. Bonsaistow staram sie oceniac po ich pracy i musze Ci szczerze powiedziec ze ta jesli chodzi o p.Pietraszko do mnie nie przemawia. 15 na 21 drzew w jego prywatenj kolekcji jaka zaprezentowal na swojej stronie sa to importy z japoni, na temat bonsai wiesz sporo wiec nie musze Ci chyba tlumaczyc ze tak naprawde drzewa te byly juz "gotowe", jedynie zadrutowac, przesadzic i na wystawe. Rosliny robone przez p.P na pokazach nie sa juz tej jakosci (jesli chodzi o efekt koncowy), pelno w nich bledow- przy najblizejsz okazji porozmawiamy o tym na jakiejs wystawie ze zdjeciami w rece. Do czego zmierzam? tak jak napisalem jest mi przykro ze piszesz o mnie jak o kims kogo dzieli przepasc od p.Pietraszko, ze jestem studentem ktory denerwuje profesora. Ja mam swoich profesorow,, ktorych zdania nigdy nie podwaze, ale jednoczesnie uwazam ze zdanie kogos kto robi na demo literata z korona wilkosci polowy drzewa (patrz eba zdaje sie 2005) mozna podwazyc. Chcial bym tez zebys wiedzial odnosnie wczesniejszej forumowej klutni na temat naszych klubow za w styczniu w Belgii p.Pietraszko obiecal sprostowac cala nieprawde ktora tam zostala poruszona bo osobiscie przyznal ze w kilku kwestiach pisaliscie tam kompletne. Do dzisiaj nie doczekalem sie sprostowania. Dlatego pozwole sobie na to zeby okreslic p.Pietraszko jako osobe ktorej sie pluje w twarz a ona mowi ze deszcz pada.

Łukasz - lukas_gr (18-07-2007 21:12)
na koniec zaznacze ze nigdy nie chcial bym byc postrzegany jako osoba w jaki kolwiek sposob zwiazana z tym czlowiekiem oraz z nim porownywana bo nie czuje sie ani lepszy ani gorszy

pozdrawiam

Lukasz Grochowski

Łukasz - lukas_gr (18-07-2007 21:13)
ps. napisalem to tylko do Ciebie w odpowiedzi na zdanie odnosnie relacji profesor uczen, oraz tej przepasci

Łukasz - lukas_gr (18-07-2007 21:14)
chcial bym wiec zeby to pozostalo miedzy nami

hehe

ale to smieszne troche

nawet przeciez mnie nie znasz a piszesz ze dzil mnie przepasc

Łukasz - lukas_gr (18-07-2007 21:15)
no pozdrawiam mimo wszystko0

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 16:17 

Bolas, ale z Ciebie niezła szuja. :?

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 16:50 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Michał Malawski
zagz

dlaczego ? bo napisał jak jest prawda ?

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 17:03 
Bo korespondencja prywatna,powinna prywatna pozostac?Wiec chron mnie Panie przed wyrazaniem swojej prywatnej opinii i pogladow na wszelkie tematy w prywatnych rozmowach,bo znajda sie tacy,ktorzy z radoscia to wykorzystaja na forum publicznym.Czuje niesmak.

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 17:23 

kuźwa :cry:

Łukasz napisał:

Cytuj:
ps. napisalem to tylko do Ciebie w odpowiedzi na zdanie odnosnie relacji profesor uczen, oraz tej przepasci
chcial bym wiec zeby to pozostalo miedzy nami

A Twoim zdaniem, Michale, co Łukasz chciał przez to powiedzieć? :roll:
Bo ja osobiście jako mały szary zjadacz chleba i mały szary użytkownik tego forum nie w ząb nie panimaju co Bolas chciał (lub nie chciał :roll: ) tym ujawnieniem prywatnej korespondencji udowodnić. :?:
Ekshibicjonista, czy co :roll: :?: :?

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 17:38 

Imię i nazwisko: Michał Krzyścin
To, że ujawnił treść prywatnych rozmów moim zdaniem nie jest zachowaniem godnym pochwały, ale bardziej mnie zastanawia dlaczego przeniósł dyskusję z forum Kamcia na to forum :?: :?: :?:
Tego nie rozumię...

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 17:48 
Awatar użytkownika

Odpowiadam:
Ogrodnik - dlatego zeby Administrator na Kamciu nie mogl ocenzurowac czy zawiesic tematu a nie chce uzywac innego forum dla tego typu rzeczy.
Druga przyczyna przeniesienia tego tematu jest ukazanie "starej gwardii" ze czasami duzo daloby wsparcie w postaci kilku zdan i totalnie nie rozumie ich BIERNOSCI.

Co do tego czy opublikuje moje prywatne wiadomosci to chyba odemnie zalezy co z nimi zrobie nie sa to wiadomosci ktore kradne komus. Sory ale w tym momencie ktos obraza mojego Mistrza a teraz zaczyna i mnie. Kolejny przykład:

Łukasz - lukas_gr 17:36:35
jestes ostatnia kanalia przez to ze opublikowales nasz rozmowe, wiecej z toba nie rozmawiam

Bolas 17:37:02
twoja sprawa

Bolas 17:37:12
ja ci nie obiecalem ze tego nie zrobie

Łukasz - lukas_gr 17:37:49
na polityka bys sie cwelu nadal

Koles ma chyba mniej rozumu niz mu sie wydaje.

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 23:26 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Przemek Radomyski
Bolas - to że Groszek mi nie imponuje i raczej jest neutralny, mimo to szanuje go jako kolege z klubu, forum i jego wiedze ... zachowałeś się troche po chamsku bo równie dobrze my też piszemy na różne tematy...

Przykre (ale pewnie was to nie interesi)

PostZamieszczono: 19 lip 2007, 23:47 

Imię i nazwisko: Jacek Grzelak
Bolas !!! nie raz Cię nie popierałem , ale teraz mam Cię za takiego :evil: Tyci - tyci , nic dodać , nic ująć , dlaczego nie dodałeś swoich wypowiedzi , nie byłeś przypadkiem tym co podpuszcza , co prawda nie zgadzam się z wypowiedziami tzw. "groszka" odnośnie Włodka w zupełności , jednak co do Twojego postępowania mam jeszcze gorsze zdanie , to tylko moje zdanie i nie bierz tego sobie za mocno do serduszka , jednak nie mogłem się powstrzymać "NIE ZNOSZĘ CHAMSTWA" :roll: :x :?
masz swoją bierność , - w tym momencie przestaję być biernym obserwatorem :evil: :evil: :evil:

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 00:06 
Awatar użytkownika

Jacku przecztałem twoje zdanie kilka razy i probowalem je pojac ale nadal nie wiem co sie kryje pod slowami "Tyci - tyci , nic dodać , nic ująć". Jakims ciezko zrozumialym szyfrem piszesz.
Co do moich niby brakujacych wypowiedzi. Tak jak napisalem jest to tekst skopiowany w pełni z archiwum rozmow i nic z niego nie wycinalem wiec skad mialyby sie wziac w nim moje wypowiedzi skoro ich tam nie bylo? Wiec o jaka prowokacje mnie posadzasz?

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 00:15 
Awatar użytkownika

Powiadają : "Cel uświeca środki" - mam nadzieje że tu nie chodzi o dupowłażenie komukolwiek i pokazanie jakim się to jest mocnym ?
Co chciałeś tym postem udowodnić ? Bo ktoś ma inne poglądy niż Ty ? - jego sprawa

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 00:38 

Może miał na myśli gest, który się wyraża 2 palcami: wskazującym i kciukiem, znajdującymi się w bardzo małej odległości od siebie... Nic innego, co miałoby sens, mi się z "tyci-tyci" w tym kontekscie nie kojarzy..

Chyba nikomu by się nie podobało, gdyby ktoś upublicznił jego prywatne wypowiedzi na forum :?: Ja również nie popieram takich działań. Jakieś granice oboziązują chyba! Tym bardziej dziwi, że zrobił to moderator tegoż forum..
No cóż, "life is brutal"... Może to będzie przestrogą, że trzeba być bardziej ostrożnym i przewidującym.. Takie czasy..

Pyskówka

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 00:42 
Ze zdumieniem przeczytałem pyskówkę na temat: dziury,seby i innych ości makreli. Proszę zwrócić uwagę jaką wiedzę merytoryczną w przedmiocie BONSAI posiadali tłumacze książki NAKI. Prawdopodobnie posłużyli się językiem zbliżonym do literackiego bo taka zazwyczaj bywa praktyka. Gdyby przy tłumaczeniu był ktoś z szalonych bonsaistów można było tej dwuznaczności uniknąć. Tak tłumaczę te przeciwne sobie opinie. Jednocześnie dziwię się tej wzajemnej pełnej epitetów i pomówień dyskusji.
PS. Proszę zauważyć że w książce "BonZai z naszych drzew" przetłumaczonej przez laika bonsai-owego w tytule bonsai napisane jest przez"Z". Etymologia słowa bonsai to "bon" i "sai" itd,itp...
W sprawie dobrowolnego opublikownia prywatnej korespondencji przez jej jedną ze stron (tejże korespondencji) nie widzę tu złamania tajemnicy
(ujawnienia) korespondencji. Gdyby to uczyniła osoba trzecia bez wiedzy osób zaiteresowanych to TAK (wtedy nadawałoby się to do np.TVN 24 -oczywiście to żart dlatego jest to na FORUN PAB-u).
A swoją drogą Bolas to musisz wiedzieć z kim i o czym rozmawiać.(?)
Internet to najwspanialszy wynalazek tylko pamiętaj że wynależli GO (ten internet) wojskowi dla swoich celów. Dlatego w nim tyle możliwości i zła.

Patryk Radulak(mod): Posty holaholi zostały usunięte zgodnie z regulaminem pkt. 3.1.

Ostatnio zmieniony 20 lip 2007, 00:47 przez Ryszard Bronisz, łącznie zmieniany 1 raz

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 01:28 

..dodam tylko, że nie popieram w tej sprawie żadnej ze stron. Już dawno przestałem emocjonalnie podchodzić do tego typu sporów.
Niektóre rzeczy po prostu dziwią.. Również to, że początkujący bonsaista porównuje sie do jednego z pionierów oraz największych działaczy bonsai w Polsce.

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 10:48 
Awatar użytkownika

Adamie nie rozumie troszke twojego stwierdzenia. Skoro ktos obraza mnie i mojego nauczyciela a jednoczesnie jestem Moderatorem jednego z forum internetowych to oznacza ze nie moge reagowac w zaden sposob na to? Jak długo ma zamiar trwac ta znieczulica na to co sie dzieje? Czy lekarz jest zobowiazany tylko w czasie pracy udzielic pomocy?
Niestety Kamil temat zakonczyl jako ze nie pasowal juz do tytulu.

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 11:25 

Nie znam całej dyskusji z forum Kamila , wyraziłem jedynie swoją opinie na temat ujawnienia przez Bolasa prywatnych rozmów , co do szyfrów , to Adam dobrze je skojarzył , rozumiem to że Bolas stanął w obronie nauczyciela , jednak nie spodobał mi się sposób w jaki to uczynił . No cóż oberwało się i mi , zostałem tzw. "BANITĄ" za to że nie podobają mi się Bolasa sposoby walki . Nie było mi dane wytłumaczenie się , trudno :? ktoś poczuł się bezpośrednio przeze mnie dotknięty , nie miałem takiego celu , ale może tak było po prostu łatwiej , albo chciał uderzyć , więc znalazł się i kij :roll:

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 11:51 
Awatar użytkownika

Cytuj:
Nie znam całej dyskusji z forum Kamila

A szkoda bo wypowiadajac sie powinienes poznac "konflikt" od poczatku tym bardziej ze wierze ze pilnie czytasz (nie tylko ty) co tam pisza.
Nie wiem od kogo ci sie oberwalo i kto znalazl na ciebie kija i kto nie dal ci sie z czegos wytlumaczyc...
Pozatym taki tyci Bolas wogole nie musi ci sie podobac i nikt nie kaze ci przepadac za mna czy za moimi jak to ujales "sposobami walki" choc nie mialem checi, wielkim ujawnieniem tego co napisal Łukasz Grochowski, uwidocznic co poniektórym jak swoim milczeniem cicho przyzwalacie na obrazanie Włodka. Pozatym macie wiele do powiedzenia jesli przychodzi do wożenia przez niego roslin na wystawy, imprezek, darmowych wejsciowek na wystawy i widzicie w nim tylko kolege wtedy kiedy WY tego potrzebujecie. I nie zrozum mnie zle Jacku bo nie odnosi sie to tylko do ciebie ale do wszystkich znajomych Włodka zwiazanych z bonsai a ktorych mozna u niego spotkac usmiechnietych i radosnych.
Pozatym Jacku jakbym w ten sposob napisal do ciebie o twoim mysle dobrym koledze Robercie (to tylko przyklad bez emocji i skojazen poprostu nasunal mi sie na mysl) nie mialbys checi przekazania mu tego? Czy dobrze czułbyś sie z taka myśla / wiedza? No tak mozesz uwazac ze nigdy bys tego nie upublicznil ale nie korcilo by cie zeby pokazac wszystkim jaki Bolas to swinia obgadujacy po katach kazdego a spotykajacy goscia ktorego obgaduje sciska sie z nim jak najlepszy kamrat?
Nie sadze...

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 12:27 

Być może tym razem masz rację Bolas , a ja tu przegiąłem , jestem właśnie w trakcie zapoznawania się z całą dyskusjom i myślę że wszystkie te emocje nie mają większego sensu , jeśli tzw. "groszek" jest typem człeka nie reformowalnego , znam granicę między sabamiki , a uro i myślę że Włodek w dość prosty sposób to wyjaśnił , a on się upierał i nie mam nic do Ciebie Bolas jako do osoby , tylko nie podobało mi się nigdy to w jaki sposób traktujesz ludzi na forum , choć ostatnio zauważyłem że się dość często hamujesz i pomyślałem "znowu dowalił , ale tym razem za ostro " . Oki niech tym razem będzie że to ja jestem tym złym :roll: :oops: :evil:

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 12:34 

Dla ścisłości na początek: przeczytałam wszystko z obu forów. Pominę "dyskusję"dotyczącą sabamiki, uro.... Pozostałe przepychanki słowne to żenada. Skąd Wy panowie jesteście, bo mam wrażenie, jakbym miejscowych słuchała - a wiem, co mówię, w końcu jestem rasowa Kurpiana. Bzij zabzij, jakto u nas mówią... Nie znam osobiście żadnego z Was, ale z pewnością doceniam Waszą wiedzę i doświadczenie, natomiast sposób wymiany powyższych jest dla mnie co najmniej dziwny. I zupełnie nie rozumiem, czemu ma służyć wzajemne obrażanie się i negowanie osiągnięć. Może tak zimny przysznic, dobre piwko i duży luzik.... "prawd jest tyle, ile d..., każdy ma swoją" - czyżby ktoś chciał koniecznie to udowodnić?
Pozdrawiam serdecznie i z :)

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 15:51 
Awatar użytkownika

Jacek Grzelak pisze:
tzw. "groszek" jest typem człeka nie reformowalnego

I tu jest sedno sprawy. To co zrobił Bolek w 100% popieram dlatego właśnie, że taki człowiek jak on wprowadz ferment wśród członków naszej społeczności. Przez takich sa podziały i waśnie a na dodatek próbuje swoimi prywatnymi rozmówkami grać w kotka i myszkę. A może Bolas cos powie na Włodka i bedzie co opowiadac w Warszawie. To właśnie jest cel takich rozmówek. Ja też przez niejednego z warszawiaków byłem w ten sposób podpuszczany. Michał super drzewo, przerosłeś mistrza ble ble ble. Po co to. Po to abym z kimś przystał. Już Ci kiedyś Łukasz pisałem co myślę o ludziach twojego pokroju. Ledwo zcząłeś istnieć wśród nas a już wyżej s.... niż wiesz co masz. Szanuj ludzi człowieku. Nie musisz ich kochać. Tak jak ja mam dla Marka Gajdy szacunek bo wiele więcej wie na temat Bonsai niż ja, tak i ty się zastanów jak wyglądasz przy Włodku. A jak cię zaproszą na jakiś pokaz to daj znać my cię ocenimy takimi kryteriami jak i ty oceniasz. Tylko powiedz kiedy.

Wracając do naszych kolegów to dobrze że tak tłumnie piszecie bo faktycznie najlepiej mieć uśmiech na twarzy jak jesteście u Pietraszków i można się najeść , przespać za darmo a może jeszcz co innego za frajer dostać . Jak ich obrażaja to nie nasza sprawa przecież wyjdzie że go bronię bo to mój kolega. Gdzie lojalność :shock:

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 17:19 
Cytuj:
bedzie co opowiadac w Warszawie.

Widze, że klubowy kolega Łukasz robi nam reklamę... Proszę Was nie oceniajcie WARSZAWY po wypowiedzi jednego człowieka... bo w tej chwili juz jest be be... heh...

I tutaj, w 100% zgodzę się z Bolasem, gdyby ktoś w taki sposob mówil na Marka, też bym pokazał.

Chociaż nie znam szkoły Pana Włodka, jak najbardziej go szanuje, ( pod koniec sierpnia, będę miał okazje do poznania i mam nadzieję ,że choć trochę poznam podejscie do bonsai Pana Włodka) gdyż tak naprawde Pan Włodek i Marek rozkręcili bonsai w Polsce... gdyby nie Włodek i Marek to kto wie? czy bysmy wiedzieli co to bonsai? Odrobine jakiejs wdzięcznosci...
ehh...

ps. w warszawie nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś obrazał Pana Włodka... a bywam tam czasem 5 razy w miesiącu...

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 22:32 

Imię i nazwisko: Paweł Piekarczyk
zaraz, zaraz.. szanowni użytkownicy obu forów, coś tu jest nie tak.. cała ta dyskusja i przepychanka zaczęła się na forum kamcia.. nie miałem dostępu do internetu prze 2 dni więc nawet nie wiem co Pan Pietraszko odpisał na mój post bo admin skrócił temat.. analizuje to co teraz piszecie i sądzę, że tylko pokazujecie jaka głupia rywalizacja istnieje pomiędzy klubami.. i niech sobie ona istnieje, niech będzie tłem tego konfliktu, ale przypomnijcie sobie kto pierwszy zaczął obrażać, kto splunął.. Wasz Wielki Mistrz! Mistrz się uniósł i obraził bo ktoś śmiał mu zwrócić uwagę po to tylko żeby wyjaśnić jakąś pomyłkę w druku.. tak zachowuje się osoba, która cieszy się autorytetem.. jak Wam ktoś udowodni, że w książce jest inaczej to też mu powiecie, że robi ludziom wodę z mózgu? czy raczej zerkniecie z pełną cierpliwością do tego podręcznika jak przystało na bonsaistę i sprawdzicie jak jest naprawdę.. moim zdaniem Pan Pietraszko szukał pretekstu do konfliktu i mu się to udało.. ale w jaki celu?.. czyżby szukał rozgłosu? Panie Pietraszko to nie Hollywood.. chyba nie tak pracuje się na sukces w świecie polskiego bonsai!?

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 22:46 

Imię i nazwisko: Rafał
Kulesza
Znajac Wlodka/sorki za pisownie ale pisze tekst na palmie/i jego wysoki poziom inteligncji emocjonalnej nie sadze zeby zdanie czy inna opinia wyprowadzila Go z rownowagi. Swoja droga po co wyolbrzymiac problem jakiegos czlowieka ktory ma odmienny poglad na sztuke bonsai i ludzi z nia zwiazanych. Pozdrowienia dla wszystkich z czeskich karkonoszy i dla ochlody nie tylko ciala ale i umyslu zycze golnac sobie kufel zimnego browca/cholerka zapomnialem o ustawie o wychowaniu w trzezwosci/

PostZamieszczono: 20 lip 2007, 23:47 
Awatar użytkownika

Paweł P pisze:
bo ktoś śmiał mu zwrócić uwagę

co ty piszesz człowieczku. nawet nie masz odwagi się podpisać. jak tu się nie unosić jak dziecko , ojca właśnie uczy jak robić dzieci a ty piszesz że ktoś się unosi. człowieku do niego inaczej nie trafia. przeczyta jedna książkę i czepia się, jest tak a nie inaczej. Bolas dobrze wam napisał. dla was białe może tez być szare a uro jest tym samym co sabamiki bo w NACE tak napisano. w stu innych książkach tego nie znajdziesz. dorośnij do tego czym się zajmujesz a poźniej wyrażaj swoje zdanie

PostZamieszczono: 21 lip 2007, 11:41 

Imię i nazwisko: Paweł Piekarczyk
z tego co pamiętam to nikt nikogo nie pouczał, a raczej przedstawiał fakty z literatury.. gdyby Pan Pietraszko chciał wykazać się dojrzałością emocjonalną to poprowadziłby tą polemikę w sposób kulturalny do końca.. jak już posługujesz się Michale określeniami ojciec i dziecko to powiem Ci, że to wyglądało jakby ojciec skarcił i nakrzyczał na dziecko, że nie ma racji i tak ma być jak on mówi.. mimo tego, że dziecko przynosi grzecznie książkę napisaną przez wybitną osobę ze świata bonsai i powołuje się na niewyobrażalnie większy autorytet niż ojciec.. i gdyby ten ojciec był taki mądry to, jak przystało na osobę która ma dawać przykład, najpierw sprawdziłby o co tak naprawdę chodzi a później krytykował to dziecko.. czy tak Michałku jest dla Ciebie jaśniej?

PostZamieszczono: 21 lip 2007, 13:50 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: R. B.
Chciałbym wam panawie i panie przypomnieć po co stworzono to forum. Chyba aby prowadzić dyskusje o naszych bonsai'ach, ale gdy pojawia sie temat do poważnej dyskusji to milknie po paru postach, a takie pyskówki ciągnięte są w nieskonczoność. Kiedyś już powiedziałem Włodkowi, że to forum to wrzód na d..., bonsai nie nauczymy się z monitora, szkoda miejsca na serwerze. Bo kto będzie chciał nauczyc się Bonsai, to trafi tam gdzie trzeba. Jedni do Wrocławia inni do Warszawy bo to są miejsca gdzie powinno się uczyć, wymieniać zdania, dyskutować a nasze prace oceniać na wystawach. Co do wypowiedzi Lukasza i wielu innych na temat Włodka to należy się chyba jakiś szacunek chociaż ze względu na wiek zupełnie obcej dla was osoby.

PostZamieszczono: 21 lip 2007, 14:38 
Awatar użytkownika

Święte słowa Robercie :wink:
Nie ma co więcej się rozwodzić nad tematem i trzeba go zamknąć bo jakbyście też zauważyli "Ojciec i Syn" dawno odpuścili sobie dyskusje - a my jak te młode wilki dalej się kąsamy broniąc racji -niepotrzebnie, bo potem powstają jakieś niedomówienia i uprzedzenia a prędzej czy później i tak się spotkamy na żywo - więc po co mieć niesmak ?

Pozdrawiam z Siedlec

PostZamieszczono: 21 lip 2007, 14:56 
Cytuj:
Bo kto będzie chciał nauczyc się Bonsai, to trafi tam gdzie trzeba. Jedni do Wrocławia inni do Warszawy bo to są miejsca gdzie powinno się uczyć, wymieniać zdania, dyskutować a nasze prace oceniać na wystawach.

tak tak! usunąć fora! brawo Panie Robercie, na forach 85% użytkowników nie wie co to jest bonsai i nawet nie chcą zrobić kroku na przód by poznać co to jest! piękny akcent konczacy kolejny spór :roll: Piękne słowa! Także Panowie do zobaczenia na wystawie w Warszawie, mam nadzieje ,że będzie wieksza delegacja z Wrocławia!

Pozdrawiam i do zobaczenia!

PostZamieszczono: 22 lip 2007, 22:15 
Awatar użytkownika

nie bylo mnie dwa tygodnie i nie nadążam ,ale postepek Bolasa nie ma nic wspolnego z ujawnianiem prywatnej korespondencji, gdyby ktos obrazal mojego znajomego, mistrza czy przyjaciela zachowalbym sie podobnie!a co do cwela? mlody kolego wiesz choc co to znaczy?Garowales?byles cwelem?bo piszac takie rzeczy chyba znasz je od podszewki?pewnie masz majora na ramieniu , a ja takie glupoty wypisuje.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]