Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

co jest grane?
Autor Wiadomość

PostZamieszczono: 30 mar 2015, 14:57 

Imię i nazwisko: maciek knap
o co chodzi? ostatnio zamieściłem kilka postów, które nagle znikły do działu PREBONSAI. Czy administrator może to wyjaśnić?

Napisałem post wieczorem w niedzielę i po paru chwilach znikł do zamkniętego działu, do którego nie mam uprawnień. To poco pisać posty, do których nie ma dostępu?

co jest grane?

PostZamieszczono: 30 mar 2015, 16:01 

Imię i nazwisko: Tomek Badrowski
ja rowniez nie mam tam dostepu, widze jeden post to w ogole Ci przeskoczyl do dzialu "regulamin forum". Generalnie ktos chyba zrobil burdello na forum i wszytko sie zepsulo jakos.

Swoja droga watpliwy jest dla mnie sens robienie osobnego działu prebonsai na tym forum, ostatnio malo sie tu dzieje w ogole, juz nie wspominajac o tym zeby wrzucal ktos jakies rosliny, ktore nie sa prebonsaiami, wlasciwie wszystkie ktore sa w dziala omawianie bonsai powinny byc w prebonsai no moze z wyodrebnieniem kilku ktore da sie policzyc na palcach jednej reki, ale to tylko moja opinia.

co jest grane?

PostZamieszczono: 31 mar 2015, 18:23 

Imię i nazwisko: Jacek St
też nie mam dostępu do działu prebonsai..

co jest grane?

PostZamieszczono: 31 mar 2015, 22:09 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Bolesław Wujczyk
Proszę o trochę cierpliwości.
Dział PREBONSAI był już kiedyś na forum ale uznaliśmy, że będziemy wyrzucać posty niepoważne z byle krzakami. Jako że zarzuca nam się mało liberalne podejście do tematu postanowiliśmy przywrócić ten dział. Będą tam lądować wszystkie rośliny które są dopiero przygotowywane lub są eksperymentami. Jak tylko wylądują do donicy i zbliżą się wyglądem do bonsai, temat zostanie przez Administrację przerzucony do działu Dyskusje o bonsai gdzie będzie już kontynuowany jako historia drzewa.
Jak to bywa musimy dział troszkę dopracować więc prosimy o wyrozumiałość i śmiało pisać co jest nie tak biorąc pod uwagę fakt, że prowadzenie forum to nasze dodatkowe dzienne zajęcie.

co jest grane?

PostZamieszczono: 01 kwie 2015, 07:14 

Imię i nazwisko: Tomek Badrowski
czyli wiekszosctematow bedzie ladowalo w prebonsai :) swoja droga np ostatni grab Rafała W. jest juz w donicy, zapewne przejsciowej ale i tak wyladalowal w prebonsai też brzoza Rafała.

co jest grane?

PostZamieszczono: 01 kwie 2015, 14:06 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Michał Malawski
Administratorzy tego forum są doświadczonymi Bonsaistami i na pewno nie popełnią błędów przy ewentualnym przerzucaniu tematów zarówno w jedna jak i w drugą stronę. Nie chodzi tu o żadną kategoryzację na lepszych czy gorszych. W pewnym sensie jest to forum techniczne, odwiedzane w większości przez młodych adeptów sztuki Bonsai i pokrewnych. Taki właśnie podział pozwoli zarówno podnieść poziom dyskusji merytorycznych jak zaprowadzi pewnego rodzaju porządek na forum. Jeżeli kogoś urazimy to z góry przepraszamy ale takie zmiany są w chwili obecnej bardzo potrzebne.

Dołączając się do tego tematu chciałbym bardzo Was wszystkich zaprosić do współpracy online. Za około dwa tygodnie wystartujemy z nową stroną Polskiej Asocjacji Bonsai gdzie chcieli byśmy rozwinąć dział Historia Bonsai w Polsce. W tym dziale bardzo chętnie zawiesimy Wasze relacje z ciekawych wystaw w latach ubiegłych. Bardzo dużo zdjęć mamy przecież w wersji papierowej. Zapraszam do współpracy KAŻDEGO miłośnika Bonsai w Polsce.

co jest grane?

PostZamieszczono: 01 kwie 2015, 23:17 
Awatar użytkownika

Imię i nazwisko: Bolesław Wujczyk
Koledzy działy powstały 3-4dni temu. Jak wspominałem nikt nam za to nie płaci a mamy jeszcze rodziny, pracę i swoje problemy które są i będą na pierwszym miejscu przed forum. Dajcie trochę na luz a w miarę upływu czasu zaczniemy zamiatać i odkurzać potem będzie błyszczało - mam nadzieję. Aktualnie mam 15 wiadomości PW i kilka takich samych pytań w różnych działach więc zamiast pisać głupoty i tonę zbędnych pytań, piszcie o roślinach.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]